14869
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14869,theme-bridge,bridge-core-1.0.6,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Skontaktuj się z nami

O nas

Nasza firma wykonuje różnego typu usługi remontowe, jak i wykończeniowe na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Decydując się na współpracę z nami, mogą Państwo być pewni zarówno terminowości, jak i najwyższej jakości prac. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia i przykładamy wszelkich starań, aby zakończenie powierzonych nam zadań odbyło się w możliwie jak najkrótszym czasie.

Wykonujemy z własnym materiałem

Naszą pracę wykonujemy na własnych materiałach najwyższej jakości. Zapewniamy też własny transport oraz dbamy o środowisko, utylizując wszelkie odpady. Na nasze materiały dajemy Państwu gwarancję na wiele lat. O nic nie muszą się Państwo martwić, a jedynie cieszyć z dobrze wykonanego remontu.

1

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się remontami: domów, mieszkań, a także lokali użytkowych. W swojej pracy stawiamy na nowoczesne technologie budowlane, a także bogata zaplecze sprzętowe, dzięki którym poszczególne działania mą być przeprowadzane bardzo sprawnie, a także z należytą dokładnością.

2

Co oferujemy?

Z przyjemnością zajmiemy się renowacją Państwa mieszkania, bądź też wykonaniem prac wykończeniowych w nowo powstałych obiektach. Przy czym staramy się, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. W związku z tym, każde zlecenie jest przez nas starannie analizowane.

Jak pracujemy?

Podpowiadamy najlepsze rozwiązania, a przed przystąpieniem do działania, przedstawiamy swoim zleceniodawcom dokładny przebieg prac. Działamy kompleksowo, nie zapominając o poszanowaniu zasad BHP, a także kwestiach związanych z estetyką.

1

Samodzielny remont bądź też wykończenie mieszkania wymaga sporo zaangażowania, oraz odpowiedniej wiedzy budowlanej. Jeżeli zależy Ci na czasie, a jednocześnie oczekujesz doskonałych efektów, nie czekaj, skontaktuj się z nami!

2

Z przyjemnością zajmiemy się pracami wykończeniowymi w Państwa kuchni.

Możemy podjąć się zarówno malowania ścian, jak i układania podłóg, jednocześnie gwarantując, że efekt końcowy naszych działań będzie bardzo zadowalający.

3

Salon bardzo często jest ulubionym miejscem odpoczynku wszystkich domowników. Dlatego też przyłożymy wszelkich starań, aby zlecone nam prace w tym pomieszczeniu sprawiły, iż nabierze on nie tylko charakteru, ale też będzie przytulnym miejscem, idealnym na codzienny relaks.

4

Dbamy nie tylko o idealne wykończenie pomieszczeń, ale pomagamy również w doborze takich elementów, które będą stanowiły niebanalne dekoracje. Mogą Państwo polegać na naszym doświadczeniu, jak i zmyśle estetycznym.

5

O charakterze każdego mieszkania bardzo często decydują na pozór nieważne niuanse jak chociażby odcień podłogi, czy też kształt dywanu. Możemy pomóc w dobraniu idealnych rozwiązań tego typu, aby każdy z domowników doskonale czuł się w swoim domu czy mieszkaniu.

Blog

Skorzystaj z porad naszych doradców
  • Chcąc oszczędzić czas i energię, a jednocześnie nie zawsze dysponując odpowiednim sprzętem i umiejętnościami, bardzo często decydujemy na usługi fachowców. Jak jednak wybrać dobrą firmę? Jakie kwestie m...

  • Każdy kto przynajmniej raz w życiu przeprowadzał remont swojego domu, wie, jak trudnym zadaniem może okazać się malowanie ścian. Jeżeli jednak zdecydujemy się na najlepsze farby do ścian i sufitów, a do...

Co nas  wyróżnia?

W czasie wykonywania powierzonych nam zadań, kładziemy ogromny nacisk nie tylko na wysoką jakość prac, ale także troszczymy się o estetykę. Dzięki temu każdy nasz klient może być pewny, że jego dom czy mieszkanie zostanie idealnie przygotowany do późniejszej aranżacji wnętrz. Doświadczeni pracownicy oraz bogata baza sprzętowa są gwarancją sprawnego przeprowadzania wszelkiego typu remontów oraz prac wykończeniowych.

Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Mogą Państwo liczyć na nasze doradztwo w zakresie określonych rozwiązań, przy czym do każdego ze zleceń podchodzimy w dużym zaangażowaniem.

1

Płyty GK0%

Murowanie/tynkowanie0%

Kostka brukowa0%

Elewacje0%

Malowanie0%

Portfolio

Zapraszamy do zapoznania się z  naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Opinie o nas

 Nasz zespół

Nasz zespół stanowią ludzie o dużym doświadczeniu, jak i niezbędnych w takcie prac wykończeniowych umiejętnościach.  Dzięki temu mogą Państwo mieć pewność, że każde powierzone nam zadania zostanie wykonane z największą starannością, w możliwie jak najkrótszym terminie.

ALEKSANDER ŚLIWIŃSKI.

Założyciel

VALERY RYBAŁKO.

Elektryk i Hydraulik

MYROSLAV NIMETS.

Ekspert Budowlany

Skontaktuj się z nami

Mogą Państwo skontaktować się z nami telefoniczne bądź za pośrednictwem formularza na stronie.

“Nie po słowach lecz po czynach poznasz człowieka!”– kierując się tą maksymom zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się działać tak w trakcie powierzonych  nam zadań, aby nawet najbardziej wybredny Klient był zadowolony.

Ollbud

ul. Mrozowa 20A

31-752 KRAKÓW

Email:      ollbud@ollimport.pl

Phone:    531-19-17-16

ZADZWOŃ

+48-531-19-17-16