All Categories

BACI MAJTKI Z PASKAMI DO POŃCZOCH OPEN CROTCH 50009-6



92,10 zł
Brutto 2 dni



Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczne zakupy w naszym sklepie Bezpieczne zakupy w naszym sklepie
  • Błyskawiczna dostawa Błyskawiczna dostawa
  • Możliwość zwrotu do  14 dni bez podania przyczyny Możliwość zwrotu do 14 dni bez podania przyczyny
Majtki z odpinanymi paskami do pończoch. Przepiękne o kobiecym i klasycznym seksownym kroju, koronkowym wyglądzie. Majtki posiadają otwarty kroczek. Prać ręcznie. Nie prasować ani wybielać. Skład : 90% nylon, 10% spandex. Rozmiar S, M, L, XL EAN: 4890808166413, 4890808166406, 4890808166390,4890808166437
Materiał: 90 % nylon 10 % spandex
MODEL 50009-6SMLS/MM/LS/M/LXL/XXL
MiseczkaA/BB/CC/DA/BB/CB/CD/DD
Biust81-8686-9191-9781-8691-9772-8190-108
Talia61-6666-7171-8161-6671-8161-8197-112
Biodra86-9191-9797-10286-9197-10286-97107-122
Nogawka88899089908993
Stan (krok)18-1919-2020-2219-2020-2219-2023-24
Waga40-5555-6565-7545-6060-7540-7075-115
50009-6

Notify me when available

Brak recenzji użytkowników.