All Categories

BACI BODYSTOCKING CZARNE WZORZYSTE 50008-22



153,60 zł
Brutto 2 dni



Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczne zakupy w naszym sklepie Bezpieczne zakupy w naszym sklepie
  • Błyskawiczna dostawa Błyskawiczna dostawa
  • Możliwość zwrotu do  14 dni bez podania przyczyny Możliwość zwrotu do 14 dni bez podania przyczyny
Seksowne idealnie dopasowane do ciała bodystocking! To seksowne wdzianko posiada wyszczuplający wzór pionowy, dwa w jednym – kuszący top w połączeniu z pończochami. Miękki i elastyczny materiał (90% nylonu, 10% elastanu). Prać ręcznie. Rozmiary S/M/L. EAN : 4890808200391
Materiał: 90% nylon, 10% elastan
MODEL 50008-22SMLS/MM/LS/M/LXL/XXL
MiseczkaA/BB/CC/DA/BB/CB/CD/DD
Biust81-8686-9191-9781-8691-9772-8190-108
Talia61-6666-7171-8161-6671-8161-8197-112
Biodra86-9191-9797-10286-9197-10286-97107-122
Nogawka88899089908993
Stan (krok)18-1919-2020-2219-2020-2219-2023-24
Waga40-5555-6565-7545-6060-7540-7075-115
50008-22

Notify me when available

Opis

Kolor
czarny

Brak recenzji użytkowników.