All Categories

Karta Stałego Klienta Cashback World

Karta Stałego Klienta Cashback World

Cashback World - dawno temu Lyoness, obrzucony jajkami, przez osoby, które mało o nim wiedzą, ale musiały się wypowiedzieć i tak powstała nieprawdziwa plotka.

Ponad 5 milionów użytkowników (tyle jest obecnie, chociaż ta liczba ciągle rośnie) korzysta z dobrodziejstwa, łączącego wszystkie karty lojalnościowe w jedną, która nie daje obietnic punktowych, a fizyczne wypłaty na konto w %

Jedna karta w kieszeni, a działa w ponad 130 tysiącach firm (ta liczba również się powiększa)i to nie byle jakich, bo znajdują się w nich takie marki jak:

Allegro, Biedronka, Żabka, CircleK, Kaufland, Orlen, Carrefour, BP, Play, Empik, Shell, Komputronik, Dominium i wiele innych znanych gigantów. Oprócz z nich, tę kartę obsługują małe sklepy, a jest ich naprawdę dużo i warto sprawdzić, czy to nie akurat w sklepie obok twojego domu, gdzie robisz zakupy, możesz używać tej karty.

W programach punktowych, bardzo trudno sobie szybko obliczyć, ile z wydanej kwoty faktycznie nam się zwraca w tych punktach, dlatego tak chętnie z takich programów korzystamy, bo wiemy, że zyskujemy, mimo że nie wiemy ile.

Do karty, gdzie dostajemy 1-6% za zakupy, nie jest nam tak łatwo się przekonać, bo od razu sobie szybko policzymy, że za zakupy w żabce za wydane 10 zł na batona i gazetę dostaniemy tylko 20 groszy - "nie opłaca się".

Porównajmy to na przykładzie ORLEN. Karta VITAY na punkty i nasza karta na "procenty":

Przykład z pełnym bakiem benzyny za 250 PLN

Za każdą złotówkę wydaną na paliwo przyznane zostaną 2 pkt VITAY, czyli za wydane 250 zł, otrzymamy 500 pkt. Wydaje się to sporo i tak ma to wyglądać. W chwili obecnej, wg katalogu, 500 pkt, możemy zamienić na np. batonik WW (490 pkt). Taki batonik, w sklepie kosztuje (średnia cena wg ceneo) 1,60 zł.

Teraz wersja z naszą kartą Cashback World, przy tankowaniu za 250 PLN

Tutaj matematyka jest prosta. Na stacjach ORLEN dostajemy zawsze 1,5% - wydaje się mało, ale przeliczając, zwróci nam się od razu, bez wymieniania na nagrody 3,75 zł, czyli ponad 2 razy więcej niż na punkty. Jednak w przypadku ORLEN jak i niektórych partnerów, możemy okazywać obie karty jednocześnie.

Czyli jeszcze raz:

VITAY - 1,60 zł

CASHBACK WORLD - 3,75 zł

Aby stworzyć sobie taką kartę, wystarczy wejść na stronę Cashback World (kliknij tutaj), uzupełnić niezbędne dane, potwierdzić i zalogować się.

Karta na początku była w formie plastikowej, jednak z postępem technologii, przeniosła się na aplikację mobilną, więc aby ją mieć w swoim telefonie, wystarczy pobrać aplikację o nazwie Cashback World i zainstalować ją,

Aby już teraz odczuć jej działanie (oczywiście my również należymy do grona marek obsługujących kartę), możesz podczas zakupów w naszym sklepie OLLIMPORT wpisać jej numer, a część wydanej kwoty wróci na Twoje konto.

Niebawem bardziej opiszemy działanie karty.

Sprawdź jakie to proste i zarejestruj się już teraz :)

All comments

Leave a Reply